Rozliczenia podatkowe Łódź - BIURO RACHUNKOWE Łódź cennik rozliczenia podatkowe roczne pit

Usługi rachunkowe

Usługi księgowe

+48 512 279 055  fax +48 42 630 44 40  beata.kowalewicz@superbiurorachunkowe.pl
Biuro Rachunkowe Łódź
Biuro Rachunkowe
90-731 Łódź, ul. Wólczańska 19. tel. +48 512 279 055
e-mail: beata.kowalewicz@superbiurorachunkowe.pl
Przejdź do treści

Rozliczenia podatkowe Łódź

Rozliczenia podatkowe małych i średnich firm, spółek cywilnych prowadzonych przez osoby fizyczne
usługi księgowe Łódź
ROZLICZENIA PODATKOWE FIRM

Biuro rachunkowe przygotuje wszystkie rozliczenia podatkowe, zus oraz statystyczne. Dokumenty typu PIT, VAT, ZUS, GUS, zostaną opatrzone podpisem kwalifikowanym i wysłane elektronicznie do właściwego urzędu. Otrzymają Państwo kopię wysłanych dokumentów, oszczędzicie czas i pieniądze, będziecie pewni, że rozliczenie zostało przyjęte przez system informatyczny urzędu, a Wy posiadacie Urzędowe Poświadczenie Odbioru.
Rozliczenia roczne przedsiębiorców i osób nie prowadzących działalności gospodarczej
usługi rachunkowe Łódź
ROZLICZENIA PODATKOWE ROCZNE

Biuro rachunkowe przygotuje wszelkie niezbędne podatkowe rozliczenia roczne. Przekażemy 1% podatku na wybrany przez Państwa cel. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby nie musieli Państwo isć do urzędu ani na pocztę, dokonamy wysyłki elektronicznej. Elektroniczna wysyłka rozliczeń rocznych przyspiesza zwrot nadpłaconego podatku w stosunku do dostarczenia dokumentów do urzędu skarbowego w sposób tradycyjny, osobiście lub pocztą.
Rozliczenia podatkowe sprzedaży nieruchomości, papierów wartościowych, dochodów z giełdy i innych
rozliczenia podatkowe Łódź
ROZLICZENIA PODATKOWE INNE

Biuro rachunkowe realizuje wszelkiego rodzaju rozliczenia podatkowe mogące dotyczyć osób fizycznych prowadzacych działalność gospodarczą jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Jeżeli natrafiają Państwo na jakikolwiek problem z samodzielnym rozliczeniem się z fiskusem, wystarczy zatelefonować do biura rachunkowego i zapytać. Prawdopodobnie uda nam się rozwiązać Wasz problem.
ZEZNANIA PODATKOWE PIT
Biuro rachunkowe sporządza rozliczenia podatkowe w zakresie ustalenia miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy przedsiębiorców i ich pracowników. Biuro księgowe przygotowuje także rozliczenia roczne (roczne zeznania podatkowe) pracowników (PIT-11, PIT-40, PIT-4R), rozliczenia roczne przedsiębiorców i osób nie wykonujących działalności gospodarczej (PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39).

Wszystkie deklaracje podatkowe i ubezpieczeniowe zus oraz rozliczenia roczne naszych stałych klientów wysyłamy do urzędów z naszym podpisem elektronicznym. Zwalnia to klienta z obowiązku wykonania tego osobiście lub pocztą.

Przedsiębiorcy posiadający zawartą umowę z naszym biurem księgowym, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych ze swoim rocznym rozliczeniem podatku dochodowego, samodzielnie lub wspólnie z małżonkiem.

Biuro Rachunkowe Beata Kowalewicz

Kontakt: +48 512 279 055, fax 42 630 44 40

e-mail: beata.kowalewicz@superbiurorachunkowe.pl

usługi księgowe, zeznania podatkowe, rozliczenia roczne, pit
© Copyright 1993-2024 Biuro Rachunkowe Beata Kowalewicz
Biuro Rachunkowe Łódź
Wróć do spisu treści